Amerika Yolculuğunuz Burada Başlıyor

Pandev Hukuk, olağanüstü yüksek kalitede temsil sağlamaya kendini adamış bir ticaret ve göçmenlik hukuk firmasıdır. "Amerika yolculuğunuz burada başlıyor" sloganı her şeyi anlatmaktadır. Uluslararası şirketlerin ve bireylerin Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmasına yardımcı olma konusunda uzman durumunda ve Amerika Birleşik Devletleri ile dünya çapında bireysel ve kurumsal müşterileri etkin bir şekilde temsil etmek için benzersiz bir konumda bulunmaktayız.

Göçmenlik tecrübelerimiz, özellikle EB-5 ve E-2 Anlaşması Yatırımcıları, H-1B Uzman Çalışanları ve L-1 Şirket İçi Transferler olmak üzere; yatırımcı ve istihdama dayalı göç üzerine odaklanmaktadır. Ayrıca, evlilik, nişanlılık ve diğer aile temelli dilekçeler yoluyla ailelerin birleşmesine yardımcı olunmaktadır. Akademisyenler, araştırmacılar, bilim adamları, sanatçılar ve sporcular dahil olmak üzere çok uluslu yöneticiler ve olağanüstü yetenekli bireyler için PERM Çalışma Sertifikaları, EB-2 Ulusal Çıkar Feragatnameleri ve EB-1 dilekçeleri dahil olmak üzere; istihdama dayalı yeşil kart sürecinde kapsamlı deneyimimiz bulunmaktadır.

İş tecrübelerimiz, işinizi Amerika Birleşik Devletleri'nde başlatmanıza ve büyütmenize yardımcı olmaya odaklanmaktadır. Girişimcilere, küçük ve orta ölçekli işletmelere oluşum ve yönetim, birleşme ve devralmalar, ticari işlemler, finansman ve vergiyi verimli kullanan anlaşma yapılandırması konularında tavsiyelerde bulunmaktayız. Düzenli olarak sınır ötesi işlemler hakkında tavsiyelerde bulunuyor ve ABD pazarına girmek isteyen yabancı şirketleri temsil ediyoruz. Telif hakkı ve ticari marka tescilleri yoluyla fikri mülkiyetinizin korunmasına yardımcı oluyor; lisans sözleşmeleri ve sınır ötesi teknoloji transferleri gibi fikri mülkiyet işlemleri konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

Pandev Hukuk olarak merkezi Süleymanpaşa/Tekirdağ ve Bayrampaşa/İstanbul’da bulunun Türkiye ortak ofislerimiz aracılığıyla, sizin veya şirketinizin Amerika Birleşik Devletleri'ne taşınmasına yardımcı olmak için stratejik olarak konumlanmış bulunmaktayız. Türkiye'deki yerel ekibimiz size Türkçe tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. [email protected] adresinden bize e-posta gönderiniz veya iletişim formumuzu doldurunuz.

Avukatımızla Bugün bir Görüşme Planlayın

AVUKATIMIZA DANIŞIN

Our Locations

New York Office - Downtown

One World Trade Center, Suite 8500

New York, NY 10007

(212) 220-6652

New York Office - Midtown

600 Third Avenue, Floor 2

New York, NY 10016

(646) 354-3780

Charleston Office

170 Meeting Street

Charleston, SC 29401

(843) 779-6607

Call us at:

(212) 220-6652

For a consultation

Copyright Pandev Law, LLC ©

Exit intend background

Questions about
 your Case?

I offer confidential 30 minute 
& 1 hour consultations.

Let's Talk

Your journey to America Starts Here