USCIS, F2A Aile Temelli Göçmenlik Kategorisinin Temmuz 2019’da Güncel Olduğunu Onayladı

USCIS, F2A Aile Temelli Göçmenlik Kategorisinin Temmuz 2019’da Güncel Olduğunu Onayladı

USCIS, F2A ayrılmış eşleri ve daimî ikamet edenlerin 21 yaşından küçük evlenmemiş çocuklarını kapsayan aile temelli göç kategorisinin, Temmuz 2019’da güncel olduğunu açıkladı. 

Temmuz 2019 vize bülteninde, F2A kategorisi tüm ülkeler için nihai eylem çizelgesinin altında güncel olarak listelenmiştir. Bununla birlikte, aynı F2A kategorisinin, dosyalama çizelgesi tarihlerinde 8 Mart 2019 kesim tarihi vardır. 

Bu son derece sıra dışı senaryo, 8 Mart 2019’dan sonra öncelikli tarihlere sahip F2A kategorisinde onaylanmış I-130 dilekçelerine sahip kişilerin I-485 durum başvurularında düzenleme yapıp yapamayacağı sorusunu gündeme getirdi. USCIS, web sitesinde, onaylanmış bir F2A göçmen vizesi dilekçesine sahip herkesin eyaletleri ayarlamak için başvurabileceğini açıkladı. Bu nedenle, Temmuz 2019’da eşzamanlı olarak I-130 göçmen dilekçesi ve I-485 statü değişikliği başvurusu, Amerika Birleşik Devletleri’nde yasal olarak bulunan yabancı uyruklular için mümkündür. 

Aile temelli göçmenlik avukatımız göçmenlik davanızda size yardımcı olmak için burada

Vize Bülteninin göçmenlik davanızı nasıl etkilediğini merak ediyor musunuz? Yeşil kart başvurusu yapmak istiyor ve uygun zamanlamayı mı merak ediyor musunuz? Deneyimli bir aile temelli göçmenlik hukuk firması olarak Pandev Hukuk, yeşil kart davanız boyunca size rehberlik edecek bilgi ve deneyime sahiptir.

Göçmenlik avukatımızla bir danışma randevusu ayarlamak isterseniz, bağlantıyı takip edin ve “Bir Danışma Planlayın” ı tıklayın. Bize [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşabilir veya bizi (212) 220-6652 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Görüşmeniz sırasında, göçmenlik avukatımız davanız hakkında dürüst bir değerlendirme ve sonraki adımlarınızla ilgili bir tavsiye sağlayacaktır.

I offer confidential 30 minute & 1 hour consultations.

Schedule a consultation
Adrian Pandev immigration lawyer USA

Sorumluluk Reddi: Bu blog yazısı, Pandev Hukuk Limited şirketi tarafından yalnızca genel eğitim ve bilgi amaçlı oluşturulmuştur. Burada sağlanan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir, herhangi bir özel konuda avukat tavsiyesinin yerine geçme iddiası taşımaz ve avukat-müvekkil ilişkisi tesis etmez. Hiçbir okuyucu, bu makalede veya bu web sitesinin başka bir yerinde sunulan herhangi bir bilgiye dayanarak, uygun hukuk müşavirinin veya ilgili yargı alanında lisanslı diğer profesyonel danışmanların tavsiyesine başvurmadan hareket etmekten kaçınmalıdır. Pandev Hukuk Limited şirketi, bu makalenin veya web sitesinin herhangi bir içeriğine dayanarak yapılan herhangi bir işlemle ilgili her türlü sorumluluğu açıkça reddeder. Bu blog yazısı avukat reklamı teşkil edebilir. Yasal standartlar ve kurallar sıklıkla değişir. Önceki sonuçlar benzer bir sonucu garanti etmez. 

Adrian Pandev

As the principal attorney at Pandev Law, I have helped hundreds of foreign individuals and companies successfully navigate their journey to the United States. Previously, I served as Trial Attorney at the U.S. Department of Justice. Now, I represent foreign investors, founders, and high-net-worth-individuals in business, immigration, and wealth planning matters. I am an early proponent of blockchain technology and serve as strategic advisor to blockchain startups and cryptocurrency investors. Selected to the Super Lawyers New York Rising Starslist 2019-2021. Follow me on Twitter, LinkedIn, or Instagram.

Schedule a Consultation with an Attorney Today

Talk to a Lawyer

Explore more of for turkish

Our Locations

New York Office - Downtown

One World Trade Center, Suite 8500

New York, NY 10007

(646) 285-2175

New York Office - Midtown

600 Third Avenue, Floor 2

New York, NY 10016

(646) 354-3780

Charleston Office

170 Meeting Street

Charleston, SC 29401

(843) 991-7807

Call us at:

(646) 354-3780

For a consultation