Form Talep Etmek İçin USCIS Telefon Hizmeti 1 Haziran’da Sona Eriyor

Form Talep Etmek İçin USCIS Telefon Hizmeti 1 Haziran’da Sona Eriyor

1 Haziran 2019’da USCIS, kişilerin telefonla göçmenlik formu talep etmelerine olanak tanıyan telefon hizmetini kapatacak.

Şu anda, bireyler USCIS’i arayabilir ve başvuru formlarının ve talimatlarının herhangi bir ücret ödemeden adreslerine postalanmasını isteyebilirler. 1 Haziran 2019’dan sonra bu hizmet iptal edilecektir.

Göçmenlik başvuru formları için USCIS “posta yoluyla formlar” hizmetinin yine de çevrimiçi olarak erişilebilir olacağını lütfen unutmayın. Bu hizmete yalnızca bireysel talep sahipleri erişebilir. Şirketler göçmenlik formu talep etmek için bu hizmeti kullanamazlar.

USCIS, hizmetlerini iyileştirmek ve maliyetlerini düşürmek amacıyla telefonla form talep hizmetlerini iptal ettiğini belirtiyor. Ajans, başvuru formlarının doğrudan USCIS web sitesinden indirilmesinin kolay olduğunu belirtiyor. USCIS formlarını talep etmek ve indirmek ücretsizdir. Lütfen göçmenlik formları için ücret almaya çalışan dolandırıcı şirketlere dikkat edin.

Bu yeni duyuru hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, deneyimli bir New York göçmenlik avukatı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Göçmenlik avukatımız New York hizmetlerimizin bir parçası olarak, vize ve daimî ikamet için hem dilekçe sahiplerini hem de başvuru sahiplerini temsil etmekteyiz. “Yakınınızda bir göçmenlik avukatı” arıyorsanız, lütfen New York göçmenlik hukuk büromuzla iletişime geçin.  

Görüşmeniz sırasında, NYC göçmenlik avukatımız, davanız hakkında dürüst bir değerlendirme ve sonraki adımlarınız hakkında bir öneri sağlayacaktır.

New York göçmenlik avukatımız göçmenlik davanızda size yardımcı olmak için burada

Bu son duyurunun göçmenlik davanızı nasıl etkileyeceğini merak ediyor musunuz? Yakınınızda bir göçmenlik avukatı mı arıyorsunuz? Deneyimli bir New York göçmenlik hukuku firması olarak Pandev Hukuk, göçmenlik davanız boyunca size rehberlik edecek bilgi ve deneyime sahiptir. 

Göçmenlik avukatımızla bir danışma randevusu ayarlamak isterseniz, bağlantıyı takip edin ve “Bir Danışma Planlayın” ı tıklayın. Bize [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşabilir veya bizi (212) 220-6652 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Görüşmeniz sırasında, göçmenlik avukatımız davanız hakkında dürüst bir değerlendirme ve sonraki adımlarınızla ilgili bir tavsiye sağlayacaktır.

I offer confidential 30 minute & 1 hour consultations.

Schedule a consultation
Adrian Pandev immigration lawyer USA

Sorumluluk Reddi: Bu blog yazısı, Pandev Hukuk Limited şirketi tarafından yalnızca genel eğitim ve bilgi amaçlı oluşturulmuştur. Burada sağlanan bilgiler hukuki tavsiye niteliğinde değildir, herhangi bir özel konuda avukat tavsiyesinin yerine geçme iddiası taşımaz ve avukat-müvekkil ilişkisi tesis etmez. Hiçbir okuyucu, bu makalede veya bu web sitesinin başka bir yerinde sunulan herhangi bir bilgiye dayanarak, uygun hukuk müşavirinin veya ilgili yargı alanında lisanslı diğer profesyonel danışmanların tavsiyesine başvurmadan hareket etmekten kaçınmalıdır. Pandev Hukuk Limited şirketi, bu makalenin veya web sitesinin herhangi bir içeriğine dayanarak yapılan herhangi bir işlemle ilgili her türlü sorumluluğu açıkça reddeder. Bu blog yazısı avukat reklamı teşkil edebilir. Yasal standartlar ve kurallar sıklıkla değişir. Önceki sonuçlar benzer bir sonucu garanti etmez. 

Adrian Pandev

As the principal attorney at Pandev Law, I have helped hundreds of foreign individuals and companies successfully navigate their journey to the United States. Previously, I served as Trial Attorney at the U.S. Department of Justice. Now, I represent foreign investors, founders, and high-net-worth-individuals in business, immigration, and wealth planning matters. I am an early proponent of blockchain technology and serve as strategic advisor to blockchain startups and cryptocurrency investors. Selected to the Super Lawyers New York Rising Starslist 2019-2021. Follow me on Twitter, LinkedIn, or Instagram.

Schedule a Consultation with an Attorney Today

Talk to a Lawyer

Explore more of for turkish

Our Locations

New York Office - Downtown

One World Trade Center, Suite 8500

New York, NY 10007

(646) 285-2175

New York Office - Midtown

600 Third Avenue, Floor 2

New York, NY 10016

(646) 354-3780

Charleston Office

170 Meeting Street

Charleston, SC 29401

(843) 991-7807

Call us at:

(646) 354-3780

For a consultation